נכסים ברחוב כרמל צרפתי(חיפה)

אין תוצאות

מידע נוסף בנושא

דירות למכירה בכרמל צרפתי חיפה

מעוניינים לרכוש דירה בחיפה? אין כל ספק כי חיפוש דירות למכירה בכרמל צרפתי חיפה, יכול לספק מענה על הדרישות שלכם. שכונת כרמל צרפתי שוכנת בשיפולים הצפון מערביים של הר הכרמל וחלק גדול מהבתים בשכונה משקיפים אל הנופים המרהיבים של הים. ברבות השנים השכונה צמחה והתפתחה וכיום, כל מי שמחפש בה דירה יוכל ליהנות ממגורים בדירות חדשות ומודרניות אשר עונות על מלוא הציפיות וכאן, משרד התיווך של רמי בן שושן – הכט נכנס לתמונה. 

דירות יד 2 למכירה בכרמל צרפתי חיפה

שכונת כרמל צרפתי מציעה לתושבים את השילוב המנצח בין שקט ונופים מרהיבים המאפיינים חיי מושב לבין מיקום אסטרטגי באחת מהערים הגדולות בארץ. בין היתרונות הרבים של מגורים בשכונה: 

  • חינוך – בשכונה מוסדות לימוד רבים ובין היתר: בתי ספר יסודיים, גנים, מעונות יום, המכללה האקדמית לחינוך גורדון, בית ספר תיכון "ליאו בק" ועוד.
  • איכות חיים – השכונה הינה שכונה פסטורלית ושקטה, אשר מתאימה לצעירים, למשפחות ולכל מי שמחפש איכות חיים.
  • מגוון בתים ודירות – השכונה הוותיקה משלבת בתוכה בין ישן לחדש, כך שכל אחד יוכל למצוא את סגנון הדירות ובנייני המגורים המועדפים עליו. 
  • נוף – חלק מבתי השכונה משקיפים אל הנופים הפסטורליים של הים ומחלק אחר ניתן להשקיף אל הנופים המרהיבים של כל המפרץ. 
  • תחבורה ציבורית – אחת האטרקציות של השכונה היא הרכבל, באמצעותו ניתן להגיע עד לטיילת בת גלים וליהנות גם מהגעה מהירה וגם מחוויה מהנה.

דירות למכירה בחיפה כרמל צרפתי

אם גם אתם בחיפושים אחר דירות למכירה בכרמל צרפתי חיפה ודאי יש לכם רשימה לא קטנה של דרישות לגבי: גודל הדירה, מיקום, תוספות, אופן החלוקה לחדרים, קומה ופרמטרים נוספים. מכיוון שרכישת דירה מצריכה השקעה כספית גדולה, אין שום סיבה שתתפשרו על פחות מדירה אשר תענה על מלוא הדרישות והציפיות שלכם. זאת הסיבה בגינה משרד התיווך של רמי בן שושן – תודה יהווה את הכתובת הנכונה עבורכם, כאשר הודות לניסיון, היכרות עם השכונה ורמה מקצועית גבוהה, המשרד יתווה לכם את הדרך לדירה המתאימה.