נכסים ברחוב שפרינצק(חיפה)

אין תוצאות

מידע נוסף בנושא

דירות למכירה שפרינצק חיפה

מי שרוצה לגור בחיפה וחולם לחיות ליד הים יוכל לחפש לעצמו דירות למכירה שפרינצק חיפה. שכונת שפרינצק או יותר נכון קריית שפרינצק, ממוקמת במורדות המערביים של הר הכרמל, מול חופי הים הפסטורליים של העיר. השכונה צמחה והתפתחה בצורה משמעותית בשנים האחרונות ולכן, הביקוש לדירות למכירה בשכונה עלה. רמי בן שושן – הכט הוא מתווך מקצועי המכיר את השכונה על בוריה, כך שאם גם אתם מחפשים אחר דירה למכירה בשכונה, הוא יהווה ככתובת הנכונה.

דירות למכירה בקרית שפרינצק חיפה

המגורים בשכונת שפרינצק טומנים בחובם לא מעט תועלות עבור התושבים ובין היתר:

  • מיקום – שכונת שפרינצק ממוקמת מול הים (מרחק הליכה) ולא רחוק מהיציאה מהעיר חיפה ומתחנת הרכבת של העיר. כך שהיא מאפשרת גישה נוחה לכל המקומות המרכזיים בעיר. 
  • פארקים – בשכונה יש פארק משחקים רחב ידיים (פארק הכט), אשר כולל מגוון רחב של מתקני כושר, מתקני שעשועים ואטרקציות המתאימות לכל הגילאים. 
  • נוף לים – לא מעט דירות בשכונת שפרינצק נהנות מנוף לים – סיבה נוספת אשר הופכת את השכונה הזו למבוקשת. 
  • פיתוח – בשנים האחרונות יצאו לפועל פרויקטים של התחדשות עירונית בעיר, פרויקטים הנותנים הזדמנות למגורים בדירות חדשות ומודרניות.
  • מחירים – שכונת שפרינצק מאפשרת ליהנות ממגורים בתנאים מפנקים, עם נוף לים ומאיכות חיים וכל זאת, במחירים שהינם יחסית אטרקטיביים.

דירות למכירה בחיפה שפרינצק

כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות וחשוב מכל, מאיכות חיים גבוהה, חשוב לבחור בתבונה את הדירה ולכן, ההמלצה היא להסתייע במתווך מקצועי ומנוסה, אשר יחזיק בידע ובכלים לקיצור של התהליכים בדרך לדירה המבוקשת. 

אם גם אתם נמצאים בחיפושים אחרי דירות למכירה שפרינצק בחיפה, מוזמנים ליצור קשר עם משרד התיווך של רמי בן שושן – הכט. בשלב הראשון, תוכלו לפרט את כל הדרישות והצרכים מהדירה ובשלב הבא, ניתן יהיה לצאת לדרך המשותפת במהלכה תופנו לראות אך ורק דירות אשר עונות על מלוא הדרישות שלכם. הודות למקצועיות, לניסיון ולתודעת השירות בתוך זמן קצר מתחילת החיפושים, אתם עתידים למצוא את דירות החלומות שלכם בשכונת שפרינצק בחיפה.